W związku z docierającymi do tut. organu sygnałami związanymi z trudnościami ze zlokalizowaniem adresów porządkowych oraz niektórych obiektów w miejscowości Redzikowo, gm. Słupsk informujemy, że istnieje możliwość zniesienia istniejącej jednej nazwy Redzikowo obowiązującej dla całego obrębu geodezyjnego Redzikowo, gm. Słupsk i utworzenia dwóch nazw, tj. Redzikowo i Redzikowo Osiedle.

Przebieg sugerowanych granic, mających powstać nowych miejscowości, wskazano na załącznikach nr 1 i 2 do niniejszego pisma (w dwóch wariantach).

Mając powyższe na uwadze zwracam się do Państwa z prośbą o wyrażenie swojej opinii w powyższej sprawie. Uwagi prosimy zgłaszać drogą mailową na adres: damianc@gminaslupsk.pl lub info@gminaslupsk.pl, do dnia 11 grudnia.

Mapka - tutaj...