facebook
youtube

Gmina Słupsk oraz Stowarzyszenie Dobre Serca serdecznie dziękują wszystkim osobom prywatnym, instytucjom i firmom, które włączyły się w akcję pomocy, dla Gminy Sośno w powiecie sępoleńskim.

Gmina Słupsk oraz Stowarzyszenie Dobre Serca serdecznie dziękują wszystkim osobom prywatnym, instytucjom i firmom, które włączyły się w akcję pomocy, dla Gminy Sośno w powiecie sępoleńskim. Wszystkie zebrane w czasie trwania zbiórki rzeczy, zostały przekazane w dniu 5 września do Urzędu Gminy w Sośnie. Dodatkowo w ramach pomocy finansowej Stowarzyszenie Dobre Serca, przekaże część środków finansowych, zebranych podczas loterii dożynkowej na specjalne konto wskazane na stronie Urzędu Gminy Sośno. Środki finansowe zostaną wykorzystane w celu usunięcia chociaż części zniszczonej gminnej infrastruktury. Za wszelkie wsparcie udzielone w każdej formie, z góry bardzo serdecznie dziękujemy.