facebook
youtube

31 sierpnia 2017 oraz 7 września w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Słupsk kolejne pary małżeńskie świętowały swoje Jubileusze. W tych wyjątkowych uroczystościach towarzyszyli im przyjaciele, rodzina,

31 sierpnia 2017 oraz 7 września w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Słupsk kolejne pary małżeńskie świętowały swoje Jubileusze. W tych wyjątkowych uroczystościach towarzyszyli im przyjaciele, rodzina, Radni, Sołtysi, a także kierownictwo Urzędu Gminy Słupsk. Medale od Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej wręczone zostały przez Wójta Gminy Słupsk Barbarę Dykier. Jubilaci otrzymali także pamiątkowy medal oraz okolicznościowy upominek.

7 września swoje Jubileusze świętowali:

1. Maria i Ryszard Katarzyńscy z Wrześcia - 50-lecie

2. Gabriela i Jerzy Matczak z Wrześcia - 50-lecie

3. Rozalia i Marian Stępień z Bierkowa - 60-lecie

31 sierpnia swoje Jubileusze świętowali:

1. Janina i Andrzej Michalscy z Jezierzyc - 50-lecie

2. Janina i Jan Kulpa Bruskowa Małego – 50-lecie

Wszystkim parom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych wspólnych lat w zdrowiu, szczęściu i miłości.