facebook
youtube

Projekt „Konto przedsiębiorcy – usługi online dla firm w jednym miejscu” zakłada połączenie serwisów CEIDG oraz Biznes.gov w jeden, pod adresem Biznes.gov.pl. Ma to na celu ułatwienie dostępu do całości informacji i e-usług, bez potrzeby rejestracji na kilku portalach

Projekt „Konto przedsiębiorcy – usługi online dla firm w jednym miejscu” zakłada połączenie serwisów CEIDG oraz Biznes.gov w jeden, pod adresem Biznes.gov.pl. Ma to na celu ułatwienie dostępu do całości informacji i e-usług, bez potrzeby rejestracji na kilku portalach i obsługiwania różnych narzędzi internetowych. Już dziś przedsiębiorca, który ma, bądź założy konto na Biznes.gov.pl, może w nim sprawdzić swój wpis do rejestru CEIDG i dokonać zmian we wpisie bez potrzeby odwiedzania ceidg.gov.pl. 

 

Nowy serwis zastąpi dotychczas istniejący rejestr CEIDG (Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej), który w okresie od marca do końca czerwca br. będzie jeszcze działał, ale najpóźniej 1 lipca br. zostanie wyłączony.