Mieszkańców posiadających Kartę Dużej Rodziny Gminy Słupsk oraz Kartę Seniora Gminy Słupsk, zachęcamy do skorzystania z bezpłatnych świadczeń w ramach programów "Duża Rodzina w Parku Wodnym Redzikowo” oraz „Senior w Parku Wodnym Redzikowo”

Posiadacze tych kart mają możliwość do bezpłatnego skorzystania z usług świadczonych przez Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Słupsk, takich jak basen, gokarty,lodowisko,sala zabaw (wszystkie usługi poza kręgielnią i kriokomorą)

W przypadku Karty Dużej Rodziny – karnet przysługuje każdemu posiadaczowi karty (każdemu członkowi rodziny, który Kartę posiada). Kwota – dla Karty Dużej Rodziny 210zł/rok/na jednego członka Rodziny.

W przypadku Karty Seniora – karnet przysługuje posiadaczowi Karty Seniora w kwocie do wykorzystania 216 zł/rok

Karnety można odebrać w Centrum Usług Społecznych Gminy Słupsk przy ulicy Obrońców Wybrzeża 2 w Słupsku w sekretariacie.

Warunkiem wydania karnetu jest posiadanie ważnej karty. Kartę powinien posiadać każdy z członków rodziny.