Znamy już terminy corocznych spływów kajakowych w Gminie Słupsk. W tym roku odbędą się 3 wydarzenia, w tym jedno, zaplanowane na 12.06.2021.  związane będzie ze sprzątaniem rzeki Słupi na odcinku Włynkówko - Bydlino.

W związku z luzowaniem obostrzeń informujemy, iż znane są już terminy corocznych spływów kajakowych w Gminie Słupsk. W tym roku odbędą się 3 wydarzenia, w tym jedno, zaplanowane na 12.06.2021.  związane będzie ze sprzątaniem rzeki Słupi na odcinku Włynkówko - Bydlino. Do akcji zapraszamy również pieszych, udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Pozostałe daty to:

Spływ kajakowy na rozpoczęcie wakacji - 26.06.2021. cechować będzie trudna trasa z licznymi przeszkodami i atrakcjami na wodzie.

Spływ kajakowy na zakończenie wakacji - 28.08.2021.  dedykujemy rodzinom z dziećmi oraz osobom, które rozpoczynają swoją przygodę z kajakarstwem

Oba wydarzenia zakończone będą  poczęstunkiem, a każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy magnes oraz będzie miał możliwość udziału w losowaniu upominków. W związku ograniczoną liczbą miejsc oraz  dużym zainteresowaniem spływami w zeszłym roku juz teraz zapraszamy do rezerwacji terminów.

Kontakt: Ewelina Urban - inspektor ds. sportu : 59 842 84 60 wew.50