Informujemy, iż Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Gospodarczych Delta Partner, ul. Zamkowa 3a/1, 43-400 Cieszyn realizuje zadanie polegające na  opracowaniu Strategii Rozwoju Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Słupsk - Ustka na lata 2021-2030, w skład którego wchodzą Miasto Słupsk wchodzą Gmina Miasto Ustka, Powiat Słupski, Gmina Słupsk, Gmina Kobylnica, Gmina Ustka, Gmina Damnica i Gmina Dębnica Kaszubska.

Zapraszamy do aktywnego udziału w badaniu opinii mieszkańców na temat kluczowych obszarów, celów i działań planowanych w ramach Strategii z wykorzystaniem technik ilościowych i jakościowych (wywiad internetowy poprzez wypełnienie ankiety w formie elektronicznej lub w wersji papierowej), jak i pogłębionego badania wśród realizatorów zadań Strategii poprzez indywidualne wywiady z interesariuszami realizacji Strategii.
Celem przeprowadzanych badań  będzie stworzenie  diagnozy strategicznej podstawowych uwarunkowań rozwoju w sferze społecznej, gospodarczej i przestrzennej MOF Słupsk-Ustka, która posłuży jako dokument wyjściowy do opracowania Strategii Rozwoju Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Słupsk - Ustka na lata 2021-2030.