W dniu 28.09.2017 r. tj. w czwartek, od godziny 17:30 do 18:00 (30 minut) w centrum Wiklina "przy starej studni" oraz od 18:15 do 18:45 (30 minut) w miejscowości Kukowo "przy pętli", odbędzie się darmowe znakowanie psów - CZIPOWANIE. Dla mieszkańców Gminy Słupsk usługa czipowania psów będzie całkowicie darmowa.

Teraz zapraszamy mieszkańców Sołectwa Wiklino i Kukowo oraz okolicznych miejscowości. Masz dużego psa (30kg+)??? Nie możesz z nim przyjechać, a chcesz go zaczipować??? Napisz do nas maila do środy 27 września 2017 r. na adres - marcinl@gminaslupsk.pl, a podjedziemy do Ciebie po skończonej akcji i zaczipujemy go u Ciebie w domu. W treści maila prosimy o podanie swoich danych kontaktowych (imię i nazwisko, adres, telefon).