facebook
youtube

Do realizacji prac spisowych GUS zatrudnił rachmistrzów – pomogą oni spisać się respondentom, którzy nie spisali się dotychczas samodzielnie poprzez formularz internetowy lub telefonicznie na infolinii spisowej.

Rachmistrz może zadzwonić  z numeru 22 828 88 88 lub numeru infolinii spisowej 22 279 99 99. Jeśli już zrealizowałeś obowiązek spisowy przez Internet albo poprzez infolinię spisową, nikt z GUS nie będzie dzwonił do Ciebie w tej sprawie. Pamiętaj, że aż do odwołania rachmistrzowie nie będą odwiedzać respondentów w domach.

Zachęcamy do samospisu przez internet. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma udziału w spisie powszechnym. Wystarczy wejść w dogodnym dla siebie czasie na stronę spis.gov.pl   i wypełnić formularz spisowy.

Dodatkowo spisując się przez internet zyskują Państwo możliwość wzięcia udziału w loterii, w której można wygrać atrakcyjne nagrody!  Aby wziąć udział należy spisać się, pobrać i zarejestrować kod na stronie loteria.spis.gov.pl. Okres promocyjny uprawniający do zgłoszenia się do loterii trwa do 7 lipca 2021 r. Do wygrania karty podarunkowe o wartości 500 i 1000 zł, a w losowaniu finałowym rozlosowanych zostanie 16 samochodów osobowych. Szczegółowe informacje dotyczące loterii dostępne są na stronie internetowej.