Centrum Projektów Polska Cyfrowa rozpoczęło nabór wniosków o granty na zakup sprzętu komputerowego dla dzieci z rodzin byłych pracowników PGR. Granty są współfinansowane ze środków Unii Europejskiej. O dofinansowanie mogą ubiegać się gminy popegeerowskie.

Otrzymane środki zostaną przeznaczone na zakup sprzętu komputerowego, akcesoriów oraz usług zapewniających dostęp do internetu, które przekazane będą dzieciom z rodzin byłych pracowników PGR.

Dofinansowanie będzie można otrzymać na:
Sprzęt komputerowy, ubezpieczenie zakupionego sprzętu komputerowego, usługę zapewniającą dostęp do Internetu na sprzęcie komputerowym zakupionym w ramach projektu, w przypadku gdy opiekun prawny w oświadczeniu wskaże na brak możliwości zapewnienia usługi dostępu do Internetu.

Warunkiem zakwalifikowania wydatków na sprzęt jest posiadanie przez gminę oświadczenia

( załącznik nr 7 lub załącznik nr 8 z dokumentacji ) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

WAŻNE: Bardzo proszę o zapoznanie się z treścią oświadczeń, osoby ubiegające się o dofinansowanie muszą spełniać wszystkie punkty (a,b,c,d)

( załączniki poniżej)

CO NALEŻY ZROBIĆ!

1. Wypełnić oświadczenie ( załącznik 7 lub 8),

WAŻNE: Osoba ubiegająca się o grant musi zamieszkiwać miejscowość, w której funkcjonowało niegdyś zlikwidowane państwowe przedsiębiorstwo gospodarki rolnej,

3. Do oświadczenia należy dołączyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych wraz z informacją o zapoznaniu się z zasadami przetwarzania danych osobowych w Programie Polska Cyfrowa 2014-2020 (POPC 2014-2020) ( w załączeniu )

4. Dostarczyć dokumenty do Urzędu Gminy bądź jednej ze szkół z terenu Gminy Słupsk.

NA PAŃSTWA OŚWIADCZENIA CZEKAMY DO 21 PAŹDZIERNIKA !!!

Uzupełnione dokumenty prosimy dostarczać do Szkół ( z Terenu naszej Gminy),

bądź Urzędu Gminy w Słupsku, (pokój 9) ul. Sportowa 34, 76 -200 Słupsk, kontakt tel. 059 842 92 54 wew. 51 ( Kamila Walkowicz, Wojciech Grzybowski).

Oświadczenie Rodzica

Oświadczenie ucznia szkoły średniej

Klauzula RODO

Przetwarzanie danych osobowych

WSZYSTKIE ZAŁĄCZNIKI NALEŻY WYDRUKOWAĆ W KOLORZE.