facebook
youtube

Po wakacyjnej przerwie wracają rozgrywki Amatorskiej Ligi Siatkówki. Przed nami już VI sezon zmagań siatkarzy amatorów. W związku z tym zachęcamy do przesłania zgłoszenia w formie elektronicznej do 22 października 2017

Po wakacyjnej przerwie wracają rozgrywki Amatorskiej Ligi Siatkówki. Przed nami już VI sezon zmagań siatkarzy amatorów. W związku z tym zachęcamy do przesłania zgłoszenia w formie elektronicznej do 22 października 2017 r. na adres e-mail: prezes@parkwodnyredzikowo.pl Przypominamy, że zawodnikami mogą być osoby zamieszkujące, uczące się lub pracujące na terenie gminy Słupsk. Maksymalnie 2 zawodników w drużynie nie musi spełniać tego wymogu. W trakcie meczu, na boisku musi przebywać cały czas przynajmniej jedna zawodniczka.

Karta zgłoszenia do pobrania po kliknięciu tutaj…