2 Października odbyły się mistrzostwa Gminy Słupsk w sztafetowych biegach przełajowych w Jezierzycach. Startowały dzieci z klasy VI i młodsze. Oddzielnie chłopcy i dziewczęta. Każdy zespól składał się z 10 zawodników i każdy miał do przebiegnięcia dystans około 800m. Bardzo dobrze spisali się uczniowie z Wrzescia. Dziewczęta choć miały w składzie większość dzieci młodszych wypadły dobrze i po zaciętej walce zajęły 2 miejsce. Zespół wystąpił w składzie: Alicja Augustyniak,Zuzanna i Gabrysia Laśkiewicz, Daria Niemczyk, Klaudia Augustyniak, Julia Malek, Emila Bagniuk,Klaudia Staszkiewicz, Michalina Dąbrowska i Alicja Nieznalska. Chłopcy pobiegli znakomicie i niezagrożenie minęli metę na pierwszym miejscu.W skład zespołu wchodzili : Mateusz Lemański, Igor Wolski , Sebastian Zdanowicz, Jakub Rugała,Kamil Winiarczyk, Bartosz Rugała, Oliwer Pluta,Kacper Stankowski,Dominik Maculewicz i Marek Pawluk. Chłopcy jako Mistrzowie Gminy uzyskali awans do finału powiatu. Życzymy powodzenia, a dla wszystkich sportowców duże brawa.