facebook
youtube

Międzynarodowy Dzień Kropki obchodzony był w Szkole Podstawowej im. Wincentego Witosa po raz drugi. Historia małej Vashiti, która od kropki właśnie rozpoczęła swoją artystyczną drogę bardzo spodobała się uczniom.

Międzynarodowy Dzień Kropki obchodzony był w Szkole Podstawowej im. Wincentego Witosa po raz drugi. Historia małej Vashiti, która od kropki właśnie rozpoczęła swoją artystyczną drogę bardzo spodobała się uczniom. Lekcje języka angielskiego, pani Karolina Włoch-Czapiewska, tym razem rozpoczęła piosenką „The Dot”. Hasło z piosenki „Look, where dot takes you…” czyli „Zobacz, gdzie kropka Cię zaprowadzi…„ przyświecało dzieciom przez cały dzień. Uczniowie otrzymali karty pracy z namalowaną na nich jedną kropką i przy użyciu swojej wyobraźni mieli stworzyć obraz. Powstały piękne prace, które wyeksponowano na wystawie szkolnej.