facebook
youtube

Tradycją w Szkole Podstawowej w Jezierzycach stały się obchody październikowych świąt przyrodniczych. Dni ochrony przyrody, Święto Drzewa, Światowy Dzień Ptaków i Dzień Zwierząt

Tradycją w Szkole Podstawowej w Jezierzycach stały się obchody październikowych świąt przyrodniczych. Dni ochrony przyrody, Święto Drzewa, Światowy Dzień Ptaków i Dzień Zwierząt to wspaniała okazja do przypomnienie znaczenia  środowiska dla życia, zdrowia i dobrego samopoczucia. Również i w tym roku uczniowie wzięli czynny udział w tym świętowaniu. Przygotowali ciekawy występ, piosenki, prezentację. Specjalnym gościem był pan leśniczy Paweł Muzyka, który przybliżył  sposób gospodarowania zasobami leśnymi i przywiózł sadzonki drzew. Całości dopełniły piękne dekoracje i konkurs na jesienne stroiki, przeprowadzony przez panią Izabellę Łoś. Oprawą muzyczną zajęła się pani Beata Frąckowska, apel i dekoracje przygotowały panie: Dorota Grędecka, Małgorzata Świerczyńska-Gid i Marlena Maziec-Treziak.