W Bierkowie odbyła się uroczystość otwarcia nowego skrzydła Szkoły Podstawowej im. W. Witosa w Bierkowie. W skład nowego skrzydła szkoły wchodzą między innymi: sala językowa, pracownia chemiczna, pracownia fizyczna, pracownia informatyczna oraz pomieszczenia klasowe.

Dziś w Bierkowie odbyła się uroczystość otwarcia nowego skrzydła Szkoły Podstawowej im. W. Witosa w Bierkowie. W skład nowego skrzydła szkoły wchodzą między innymi: sala językowa, pracownia chemiczna, pracownia fizyczna, pracownia informatyczna oraz pomieszczenia klasowe. Inwestycja rozpoczęła się w ubiegłym roku i kosztowała ponad 4 mln. zł. Piękne, kolorowe sale i nowoczesne pracownie to efekt dobrej współpracy bardzo wielu osób. Dzisiejsze święto połączone zostało z Gminnymi Obchodami Dnia Edukacji Narodowej. Wręczone zostały nagrody Wójta Gminy Słupsk, a nauczycieli którzy zdali egzaminy złożyli ślubowanie. Całość uświetniły występy dzieci, uczniów szkoły, zwiedzanie oraz słodki poczęstunek.