facebook
youtube

Końca dobiega budowa nowych lokali socjalnych i komunalnych w Lubuczewie. Jeszcze w tym roku do użytku zostaną oddane dwa budynki. Jeden 12-rodzinny i jeden 6-rodzinny. Łącznie 18 lokali,

Końca dobiega budowa nowych lokali socjalnych i komunalnych w Lubuczewie. Jeszcze w tym roku do użytku zostaną oddane dwa budynki. Jeden 12-rodzinny i jeden 6-rodzinny. Łącznie 18 lokali, w tym 9 lokali socjalnych i 9 lokali komunalnych. W powyższej ilości 18 lokali znajduje się:

  • 6 lokali socjalnych - 1 pokojowych
  • 3 lokale socjalne -2 pokojowe
  • 2 lokale komunalne - 1 pokojowe
  • 6 lokali komunalnych- 2 pokojowych
  • 1 lokal komunalny - 3 pokojowy

Termin zakończenia budowy zgodnie z podpisaną umową z wykonawcą przypada na koniec października. Natomiast planowane zasiedlenie lokali planowane jest listopad 2017 bieżącego roku. Lokale zostaną zasiedlone przez rodziny z list oczekujących na zawarcie umowy najmu lokalu socjalnego, komunalnego oraz listy zamian. Koszt inwestycji to 3.250.000 zł.