facebook
youtube

Będzie bezpieczniej na przejściach dla pieszych w okolicach gminnych szkół. W Urzędzie wojewódzkim, podpisano umowę w ramach Programu ograniczenia przestępczości i aspołecznych zachowań Razem Bezpieczniej im. Władysława Stasiaka,

Będzie bezpieczniej na przejściach dla pieszych w okolicach gminnych szkół. W Urzędzie wojewódzkim, podpisano umowę w ramach Programu ograniczenia przestępczości i aspołecznych zachowań Razem Bezpieczniej im. Władysława Stasiaka, którego głównym celem jest  Wspieranie działań na rzecz bezpieczeństwa społeczności lokalnych. W ramach tego programu gmina otrzymam dofinansowanie w wysokości 50 400,00 zł na program  "Poprawa bezpieczeństwa na przejściach dla pieszych zlokalizowanych przy szkołach na terenie Gminy Słupsk w miejscowościach : Głobino, Wrzeście, Siemienice". „Program ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2016-2017” jest kontynuacją „Rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem bezpieczniej”, realizowanego w latach 2007 – 2015, w zakresie zasad głównego celu, jakim jest wspieranie działań na rzecz bezpieczeństwa społeczności lokalnych.