W dniu 21 października na obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji Gminy Słupsk – Redzikowskim „Orliku” odbył się I Jesienny Turniej Piłki Nożnej dla dzieci i młodzieży. Organizatorami Turnieju byli Rada Osiedla Redzikowo oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Słupsk. Celem Turnieju była popularyzacja piłki nożnej wśród dzieci i młodzieży. Uczestniczyło 5 drużyn: z Potęgowa, Kusowa oraz 3 zespoły z Redzikowa. Mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym. Podczas turnieju organizatorzy obserwując mecze dokonali wybory najlepszego strzelca turnieju, został nim KACPER PIETRAK uczeń IV klasy szkoły Podstawowej z Redzikowa.

Serdeczne gratulacje i podziękowania dla wszystkich zawodników za waleczność a w szczególności dla OLIWIERA WICENCIAKA ucznia II klasy Szkoły Podstawowej z Redzikowa oraz WOJTKA REMUSA ucznia IV klasy Szkoły Podstawowej z Redzikowa.Na zakończenie turnieju każdy zawodnik otrzymał pamiątkowy medal a drużyny otrzymały puchary ufundowane przez Pana Posła na Sejm Kazimierza Plocke.

Wyniki:

• I miejsce Redzikowo Osiedle oraz I miejsce Redzikowo Oś. (A)
  • II miejsce Potęgowo II miejsce Redzikowo Oś. (B)
  • III miejsce Kusowo