facebook
youtube

W dniach 29.10.2017r. i 01.11.2017r. wolontariusze ze Szkoły Podstawowej w Jezierzycach po raz pierwszy wzięli udział w kweście na rzecz słupskiego hospicjum.

W dniach 29.10.2017r. i 01.11.2017r. wolontariusze ze Szkoły Podstawowej w Jezierzycach po raz pierwszy wzięli udział w kweście na rzecz słupskiego hospicjum. W tych dniach ludzie odwiedzający groby swoich najbliższych, wykazali się empatią i zrozumieniem. Tym samym wsparli słupskie hospicjum.Piękna postawa wolontariuszy, którzy chętnie podejmują działalność charytatywną, jest dla szkoły wizytówką i znakiem, że wśród młodych ludzi są osoby, które mają wielkie serca. W kweście wzięli udział: Agata Pianka, Weronika Łoś, Julia Groblewska, Roksana Doruszewska, Katarzyna Olewińska, Natalia Kisielewska, Agnieszka Odrzywolska oraz Mateusz Giszka. Kwestowali również nauczyciele: p. Agnieszka Arciszewska, p. Małgorzata Świerczyńska – Gid, p. Barbara Pioch – Juchniewicz oraz p. Joanna Chołys – Klejment.