facebook
youtube

Społeczność Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Redzikowie włączyła się w 17 edycję ogólnopolskiej akcji charytatywnej „Prezent pod choinkę 2017” organizowanej przez Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego.

Społeczność Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Redzikowie włączyła się w 17 edycję ogólnopolskiej akcji charytatywnej „Prezent pod choinkę 2017” organizowanej przez Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego. Akcja polegała na przygotowywaniu przez dzieci, młodzież a także pracowników szkoły prezentów w pudełkach po butach. Przygotowane zostały prezenty dla chłopców i dziewczynek w wieku od 2 do 15 lat. Do paczek trafiły artykuły higieniczne, zabawki, słodycze, artykuły papiernicze i ubrania. Akcję zainicjowało i przeprowadziło działające na terenie placówki Szkolne Koło Wolontariatu. W ciągu 10 dni zebrano 36 paczek. Podarunki trafią do dzieci i młodzieży zagrożonych ubóstwem na Ukrainie, Białorusi i w Rumunii. Serdecznie dziękujemy dzieciom i młodzieży oraz ich rodzicom, a także pracownikom szkoły za wrażliwość na potrzeby innych i zrozumienie.