Dnia 26.11.2017 roku w Hali sportowo - widowiskowej w Starogardzie Gdańskim rozegrany został jeden z cyklicznych turniejów halowych LOTOS Griffin CUP w kategori wiekowej 2001/2002, którego organizatorem jest Pomorski Związek Piłki Nożnej w Gdańsku oraz Firma LOTOS. W turnieju udział wzięło 12 drużyn podzielonych na trzy grupy. Drużyna juniorów KS Bruskowo Wielkie gdzie uzyskała następujące wyniki :

• z POMEZANIĄ Malbork / liga wojewódzka / 5 : 0, z UKS ISKRA Gdynia / I miejsce w turnieju / 0 : 0 ,
  • z RADUNIĄ Stężyca / liga wojewódzka - II miejsce w turnieju  0 : 2.

W swojej grupie zespół z Bruskowa Wielkiego uplasował się na  trzecim miejscu co dało awans do dalszych gier. W meczu ćwirćfinałowym KS Bruskowo Wielkie spotkał się ze zwyciężcą grupy C drużyną START/Gimnazjum nr 3 Miastko / liga wojewódzka/ . Po 10 minutach gry padł wynik remisowy 3 : 3, gdzie 20 sekund przed końcem meczu młodzi zawodnicy reprezentujący Gminę Słupsk wygrywali 3 : 2. W serii rzutów karnych 5 : 4 wygrali koledzy z Miastka. Zawodnikom przyszło walczyć o miejsca 5 - 8 w turnieju, kolejny mecz rozegrano z drużyną LIDER Rychnowy, która w grupie A zajęła 2 miejsce - po bardzo dobrym meczu i taktyce zastosowanej z tym przeciwnikiem padł wynik 2 : 0 dla zespołu z Bruskowa Wielkiego. W ostatnim meczu turnieju o miejsce 5 zawodnicy grali z gospodarzem imprezy KP STAROGARD Gdański. Po zaciętym meczu padł wynik 2 : 0 dla  zespołu z Starogardu. Skład drużyny z Bruskowa :  RADOSZEWSKI Fabian, DORAWA Dawid, DOLATA Kacper, KUŻNIA Wojciech, CZUBAK Łukasz, PIECZYŃSKI Piotr, GAJEWSKI Konrad, RADMACHER Mateusz, KOŁTONOWSKI Jakub.