5 listopada w Głobinie rozegrano Mistrzostwa Gminy w siatkówce dziewcząt szkól podstawowych. Każdy mecz grano do 2 wygranych setów, a każdy set musiała grać inna z 4 zawodniczek. Zespól z Wrześcia wygrał 2; 0  z Głobinem i 2 ; 1 z Jezierzycami . Jako Mistrz Gminy Słupsk dziewczęta z Wrześcia awansowały do finału powiatu - turniej będzie rozegrany w Ustce. Najlepsze w drużynie z Wrześcia były : Klaudia Augustyniak, Daria Niemczyk, Martyna Kowalczyk i Sabina Rugała. Poza nimi barw szkoły broniły: Gabrysia Sakowska, Klaudia Staszkiewicz, Julia Milek i Emila Bagniuk. Gratulacje dla wszystkich.