Znani są już laureaci konkursu fotograficznego dla uczniów gimnazjów i szkół ponadpodstawowych z Powiatu Słupskiego. Komisja konkursowa w składzie: Jan Maziejuk - fotoreporter, Małgorzata Parol - kierownik Sekcji Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Słupsku, Danuta Rolbiecka - inspektor ds. promocji zdrowia w Wydziale Polityki Społecznej, Zbigniew Babiarz – Zych - naczelnik Wydziału Polityki Społecznej, Artur Wróblewski - grafik komputerowy w Wydziale Polityki Społecznej Starostwa Powiatowego w Słupsku na posiedzeniu 22 listopada br. w Starostwie Powiatowym dokonała przeglądu i wyboru najlepszych prac. Pierwsze miejsce komisja przyznała Mateuszowi Giszce z kl. IIIa Gimnazjum w Jezierzycach za pracę pt. „Nie pal aby żyć”. Gratulujemy!