facebook
youtube

Zespół Szkolno - Przedszkolny w Siemianicach  przystępuje do kolejnego projektu w ramach Erasmus +. Pięcioro uczniów weźmie udział w projekcie „CYBERSTYLER – DIGITAL CREATIVITY TO CREATE & CONNECT”,

Zespół Szkolno - Przedszkolny w Siemianicach  przystępuje do kolejnego projektu w ramach Erasmus +. Pięcioro uczniów weźmie udział w projekcie „CYBERSTYLER – DIGITAL CREATIVITY TO CREATE & CONNECT”, który odbędzie się w niemieckim Wiesbaden w dniach 9-16 grudnia 2017. Poza wymianą kulturową oraz możliwością współpracy w ramach Unii Europejskiej uczniowie będą szkolić swoje kompetencje komunikacyjne i informatyczne ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa w kontaktach za pomocą mediów społecznościowych. Małgosia, Ania, Kamila, Julia i Filip będą mieli okazję współpracować z rówieśnikami z Cypru, Grecji, Słowenii, Rumunii i Niemiec. Zajęcia w formie warsztatów edukacji nieformalnej prowadzone będą przez trenerów i edukatorów. Pomocą służyć będą opiekunowie wszystkich grup, w tym Pani Agnieszka Szydło i Pan Rafał Radzewicz. Program wypełniony jest zajęciami oraz licznym wydarzeniami integrującymi młodzież biorącą udział w projekcie.