facebook
youtube

W grudniu kolejne pary małżeńskie z Gminy Słupsk obchodziły swoje Jubileusze. 1 grudnia w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Słupsk, medale Prezydenta Rzeczpospolitej oraz medale wójta, a także drobne upominki i kwiaty otrzymali:

W grudniu kolejne pary małżeńskie z Gminy Słupsk obchodziły swoje Jubileusze. 1 grudnia w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Słupsk, medale Prezydenta Rzeczpospolitej oraz medale wójta, a także drobne upominki i kwiaty otrzymali:

1. Halina i Jan Owczarek z  Bierkowa - 50 - lecie

2. Marta i Henryk Bugalscy ze Swołowa - 50 lecie

3. Władysława i Józef Kalota z Głobina - 55 lecie

W tej wyjatkowej uroczystości uczestniczyli przyjaciele, rodzina Jubilatów, a także kierownictwo Urzędu Gminy Słupsk. Wszystkim parom zyczymy dużo zdrowia oraz wielu wspólnych lat.