facebook
youtube

4 grudnia wszyscy uczniowie Szkoły Podstawowej w Jezierzycach bawili się podczas spotkania mikołajkowego. Zorganizowany został na ten dzień Turniej Mikołajkowy

4 grudnia wszyscy uczniowie Szkoły Podstawowej w Jezierzycach bawili się podczas spotkania mikołajkowego. Zorganizowany został na ten dzień Turniej Mikołajkowy dla uczniów klas 0-III s.p., konkurs na Taniec Mikołajkowy dla klas IV-VI oraz konkurs na Teledysk Mikołajkowy dla klas VII szkoły podstawowej oraz II-III gimnazjum. Spotkanie mikołajkowe dla najmłodszych uczniów uświetnił występ szkolnej grupy teatralnej.

W czasie turnieju uczniowie oraz ich wychowawcy mieli do wykonania specjalne zadania do rozwiązania (śnieżne potyczki, ubieranie choinki, pakowanie prezentów czy stworzenie listy potraw wigilijnych). Zabawie przyświecały piosenki o tematyce mikołajkowej, co sprawiło, że wszyscy mieli radosny i wesoły nastrój. Kolejne przygotowane konkursy dla klas starszych, również cieszyły się dużym zainteresowaniem. Uczniowie klas IV-VI wspólnie z wychowawcami przygotowali i zaprezentowali układ taneczny do wcześniej wylosowanych utworów, natomiast uczniowie klas VII-II i III gimnazjum pod czujnym okiem wychowawców przygotowali teledysk. Najlepsze klasy zostały szczególnie wyróżnione, a wszyscy uczniowie dzięki hojności sponsorów otrzymali słodki upominek.