W dnia 09.12.2017 oraz 10.12.2017 roku w hali sportowo widowiskowej w Jezierzycach rozegrany został II Ogólnopolski Mikołajkowy "Bursztyn Cup 2017"

Do rywalizacji przystąpiło 7 drużyn  które rozegrały mecze turniejowe w systemie "każdy z każdym".Triumfatorem turnieju została I drużyna UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim W turnieju udział wzięło 85 zawodniczek i zawodników . Cztery pierwsze zespoły otrzymały okazałe puchary, triumfator turnieju zdobył również nagrodę główną w postaci 10 piłek meczowych wraz z workiem meczowym.Wszyscy uczestnicy gier otrzymali pamiątkowe medale, grad nagród rzeczowych i tradycyjnie słodki upominekMikołajkowy. Dzięki sponsorom honorowym turnieju  czyli : Wójt Gminy Słupsk, Starostwo Powiatowe Słupsk ora Pomorski Związek Piłki Nożnej w Gdańsku jak i sponsorom prywatnym : H&M Lipińscy , PARTNERS Sp. z o.o. , Piekarnia ADAMSKI z Włynkówka , BAR "FILIPCIO" ze Słupska jak i Firma ENERGA - wszyscy uczestnicy otrzymali grad nagród indywidualnych i zespołowych. Organizatorem głównym turniejów z cyklu BURSZTYN CUP 2017 był UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim.