Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., zarządzająca Słupską Specjalną Strefą Ekonomiczną i Słupskim Inkubatorem Technologicznym, wraz z partnerami Invest in Pomerania oraz firmą Deloitte zapraszają przedstawicieli samorządów z terenu woj. pomorskiego na spotkanie w formie lunchu, które odbędzie się w dniu 23 stycznia 2018r. o godz. 11.00 w Słupsku.

Tematem przewodnim spotkania będzie omówienie instrumentu wsparcia nowych inwestycji w ramach planowanego rządowego programu Polska Strefa Inwestycji, dzięki któremu zachęty podatkowe dla inwestorów będą dostępne w każdej gminie, na całym terytorium Polski (dotychczasowe tereny strefowe zachowują swój status podstref i będą funkcjonowały do 2026r.).Kolejnym tematem będzie przedstawienie możliwości ubiegania się przez samorządy lub przedsiębiorców o grant na uzbrojenie terenów inwestycyjnych w ramach konkursu ogłoszonego przez Agencję Rozwoju Pomorza S.A. Celem projektu jest zwiększenie atrakcyjności inwestycyjnej woj. pomorskiego poprzez stworzenie lepszych warunków dla rozwoju MŚP oraz zwiększenie poziomu reinwestycji przedsiębiorstw obecnych w regionie. Ponadto omówione zostaną zagadnienia i nowe wyzwania związane ze zmianami w przepisach o ochronie danych osobowych (RODO).Udział w spotkaniu jest bezpłatny jednakże konieczna jest uprzednia rejestracja.Będziemy wdzięczni za wypełnienie załączonej do zaproszenia ankiety i dostarczenie jej do PARR S.A. przed spotkaniem.Szczegóły dot. spotkania w załączonym zaproszeniu oraz na stronie internetowej Słupskiej SSE.