facebook
youtube

Spotkanie informacyjne w Słupsku: „Fundusze Europejskie na aktywizację zawodową i podnoszenie kwalifikacji” Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane w dniu 16 lutego 2018 r.

Spotykanie jest poświęcone możliwościom pozyskania wsparcia na aktywizację zawodową i podnoszenie kwalifikacji ze środków pochodzących z Unii Europejskiej w perspektywie finansowej na lata 2014-2020. W programie spotkania m.in.: Aktywizacja zawodowa i podnoszenie kwalifikacji w ramach Funduszy Europejskich – wprowadzenie. Możliwości uzyskania wsparcia z Funduszy Europejskich na założenie działalności gospodarczej, aktywizację zawodową oraz podniesienie kwalifikacji zawodowych. Bezpłatne szkolenia i kursy językowe, komputerowe i zawodowe dla osób zainteresowanych podniesieniem swoich kwalifikacji. Wsparcie zwrotne na założenie działalności i kształcenie. Źródła informacji o Funduszach Europejskich.