Feeria barw i kolorów na scenie Hali Widowiskowo-Sportowej w Jezierzycach to kolejny z pomysłów Hajki Świech - reżysera śpiewogry „Wszystko swe kolory ma".W przedstawieniu przygotowanym przez kierownictwo Urzędu Gminy Słupsk, członków Rady Gminy Słupsk, kierowników gminnych jednostek organizacyjnych, nie zabrakło znanych i lubianych utworów muzycznych śpiewanych przez wypełnioną po brzegi widownię.

Na scenie oprócz barwnych postaci: Wróżki Barwinki, Malarza, Maestro Misz-Masza, Pani Tęczy, Hippisów, pojawiły się mroczne postacie – Pajęczyce oraz Pan Mrok. Nie przestraszyły one jednak Mikołaja, który w towarzystwie elfów pomimo braku śniegu dotarł do Hali w Jezierzycach wraz z workami prezentów, na które czekało przeszło 400 dzieci z terenu Gminy Słupsk.

Po krótkiej przerwie rozpoczęły się animacje dla dzieci. Bal integracyjny zorganizowali: Stowarzyszenie „Dobre Serca", Gmina Słupsk przy wsparciu Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej Gminy Słupsk. Serdeczne podziękowania należą się wszystkim osobom i instytucjom, które zaangażowane były w organizację tego przedsięwzięcia, w tym dla Zakładu Gospodarki Komunalnej w Jezierzycach, Ośrodka Sportu i Rekreacji Gminy Słupsk oraz Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Słupsku.