W ramach programu Zdrowe Życie – Dobre Życie, którego celem jest wczesne wykrywanie, redukcja występowania i natężenia czynników ryzyka chorób cywilizacyjnych w dniu 26 marca 2018 roku na świetlicy wiejskiej w miejscowości Wrzeście o godz. 8.30 będzie można bezpłatnie wykonać badania:

- poziomu glikemii,

- poziomu cholesterolu,

- poziomu trójglicerydów,

- pomiaru ciśnienia tętniczego

Prosimy, aby chętne osoby przyszły na czczo. Podczas badań odbędzie sie prelekcja na temat zasad zdrowego odżywiania oraz roli żywienia w profilkatyce chorób dietozależnych. Na spotkaniu będzie można również wykonać analizę składu ciała (masa ciała, poziom tkanki tłuszczowej, tkanki mięśniowej, poziom wody, określenie wieku metabolicznego). Podczas badania należy mieć bose stopy. Realizatorem programu jest Samodzielny Publiczny Miejski Zakład Opieki Zdrowotnej w Słupsku przy ul. Westerplatte 1.Zgłoszenia przyjmuje Pani Emilia Adamska, pok nr 10 w Urzędzie Gminy w Słupsku lub telefonicznie pod numerem telefonu 59 842 84 60 wew. 31. Kolejne badania dla mieszkańców Gminy Słupsk odbędą się w kwietniu na świetlicy wiejskiej w Bierkowie, w maju na świetlicy wiejskiej w Jezierzycach oraz w czerwcu na świetlicy wiejskiej w Głobinie. ZAPRASZAMY!