Dnia 22.03.2018r. odbyły się kolejne Gminne Targi Szkół zorganizowane w hali widowiskowo-sportowej przy Szkole Podstawowej im. mjra Henryka Sucharskiego w Jezierzycach. Organizatorem targów był Pan  Łukasz Koss – dyrektor Szkoły Podstawowej  w Jezierzycach, i Pani Danuta Konkol - dyrektor Zespołu Szkolno- Przedszkolnego  w Siemianicach, zachęcający młodzież do podejmowania trafnych i przemyślanych decyzji w najbliższym czasie.

Nad organizacją i przebiegiem targów czuwały: Agnieszka Hinc - doradca zawodowy SP w Jezierzycach oraz Małgorzata Tabała - doradca zawodowy ZSP w Siemianicach.W targach uczestniczyli uczniowie klas trzecich i drugich gimnazjum oraz klas siódmych z Jezierzyc, Siemianic oraz Redzikowa, którzy mogli zapoznać się z bogatą ofertą ponad 25 szkół ponadgimnazjalnych miasta i powiatu i regionu Słupska.Uczniowie mieli możliwość zapoznać się z ofertą szkół ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2018/2019.