Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Słupsku w związku z realizacją projektu Razem raźniej w ramach Programu Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej „Oparcie społeczne dla osób z zaburzeniami psychicznymi”- edycja 2018 zapraszado wzięcia udziału w rekrutacji ww. projekcie w okresie:od 3 kwietnia do 3o kwietnia 2018 roku rodziny osób z zaburzeniami psychicznymi zamieszkałe na terenie gminy Słupsk.

W procesie rekrutacji zakwalifikowanych zostanie: 10 rodzin.Warunek uczestnictwa w projekcie: Osoba z zaburzeniami psychicznymi musi posiadać aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności lub równoważne z tytułu choroby psychicznej/niepełnosprawności intelektualnej lub zaświadczenie lekarskie stwierdzające zaburzenia.Celem ww. projektu jest wzrost wsparcia dla 10 rodzin osób z zaburzeniami psychicznymi z terenu gminy Słupsk poprzez udział w zaplanowanych działaniach.

Działania w zakresie realizacji

- grupa wsparcia

- warsztaty z psychiatrą

- warsztaty z prawnikiem