Miło nam poinformować że Gmina Słupsk otrzymała dofinansowanie zadania realizowanego w ramach Programu Wieloletniego ,,SENIOR+" na lata 2015-2020 Edycja 2018 moduł II Zapewnienie Funkcjonowania KLUBU ,,Senior+".

W dniu 26 marca 2018 r. podpisano umowę z Wojewodą Pomorskim  na dofinansowanie przedmiotowego programu kwotą: 9610 zł brutto. Całkowity koszt zadania publicznego wynosi 25410 zł z czego 15800 zł to środki finansowe własne Gminy Słupsk. W ramach podstawowej działalności Klubu „Senior+” w Jezierzycach uczestnicy mają zapewnione zajęcia 2 razy w tyg. po 2 godziny. Są to  zajęcia z pracownikiem prowadzącym Klub (głównie zajęcia manualne:scrapbooking, decoupage, florystyka itp.) oraz specjalistą od aktywności ruchowej (Nordic Walking, zajęcia na siłowni zewnętrznej). Dzięki dofinansowaniu gmina Słupsk  zwiększy ofertę dedykowaną Seniorom, a tym samym podniesie standard świadczonych usług. Otrzymane środki zostaną wykorzystane na dodatkowe zajęcia, w tym: aqua-aerobic, profilaktyka  chorób typowych dla osób starszych, zajęcia komputerowe oraz zajęcia doskonalenia pamięci.