Organizatorem Konkursu jest Biuro Janusza Lewandowskiego – Posła do Parlamentu Europejskiego oraz Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Słupsk. Partnerami Konkursu jest: Powiat Słupski, Gmina Kobylnica, Gmina Słupsk, Gmina Miasto Ustka, Miasto Słupsk, Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., Bałtycka Galeria Sztuki Współczesnej w Słupsku oraz Słupski Instytut ds.Młodzieży.

Konkurs skierowany jest do młodzieży z regionu słupskiego wieku od 15 do 25 roku życia. Nagrodą główną w konkursie jest wyjazd studyjny do Parlamentu Europejskiego w Brukseli przewidziany na 14 – 18 październik 2018 roku. Celem konkursu jest popularyzacja wiedzy o Unii Europejskiej oraz zmian jakie dokonały się zarówno w infrastrukturze lokalnej jak również w społeczeństwie związanych z członkostwem Polski w tej organizacji międzynarodowej.

Regulamin: tutaj...