UKS „LIDER” Rychnowy był organizatorem turnieju Piłki Nożnej Dzieci w roczniku 2008 i młodsi. Turniej rozgrywany był w miejscowości Dębnica na głównej płycie boiska piłkarskiego gdzie jeszcze niedawno biegali po nim III ligowcy nie istniejącej już ekipy „KORAL” Dębnica. Organizator zaprosił do wzięcia udziału w turnieju 16 drużyn.

Udział w turnieju wzięło 18 drużyn podzielonych na trzy grupy. Schemat rozgrywek przewidywał że z każdej z trzech grup drużyny z miejsc 1 i 2 tworzą kolejną 6 drużynową grupę „Złotą” , drużyny z miejsc 3,4 tworzą grupę „Srebrną” a ekipy z miejsc 5,6 są autorami grupy „Brązowej”. UKS „Gminna Akademia Piłkarska ” w Bruskowie Wielkim skorzystała z zaproszenia organizatora, i w turnieju grała zespołem „A” i „B”. Gdzie A to triumfator z roku poprzedniego składający się z zawodników urodzonych w 2008 roku. Natomiast zespół B tworzyli chłopcy urodzeni w roku 2009 i 2010. Dla zespołu B była to nagroda za ciężką pracę którą pod okiem trenera Marka Godlewskiego wykonują podczas zajęć w SP Głobino.

Więcej informacji: tutaj...