Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Słupsku serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców Gminy Słupsk na DNI OTWARTE w Regionalnej Instalacji Przetwarzania Odpadów Komunalnych (RIPOK) w Bierkowie.

Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych przygotował dla zwiedzających wiele atrakcji. Start 19 maja o godzinie 10:00. Podczas wydarzenia chętni będą mogli zwiedzić Zakład i przekonać się, że jest on nowoczesnym, bezpiecznym obiektem wyposażonym w najnowsze technologie z branży gospodarki odpadami. Najmłodszych zwiedzających zapraszamy na mini warsztaty upcyklingu oraz gry i zabawy związane z tematyką segregacji odpadów i recyklingu. Zachęcamy również do przyniesienia zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz makulatury, które będzie można wymienić na sadzonki roślin.

Więcej informacji: tutaj...