W środę 13 czerwca 2018 roku na obiektach Stadionu im. Kazimierza Deyny w Starogardzie Gdańskim odbył się finał wojewódzki Turnieju LZS Piłkarska Kadra Czeka.

W imprezie  uczestniczyło 8 drużyn, zwycięzców eliminacji regionalnych. Najlepszą ekip  turnieju został beniaminek Starogard Gdański, który w wielkim finale po serii rzutów karnych pokonał LKS Żuławy Nowy Dwór Gdański. Na najniższym stopniu podium stanęła największa tegoroczna niespodzianka turnieju, Stal Jezierzyce. Po zakończeniu imprezy odbyła się uroczystość wręczenia nagród, w której uczestniczył: Piotr Klecha – przewodniczący Pomorskiego LZS, prof. Andrzej Szwarc- wiceprezes pomorskiego ZPN ds. szkolenia,  ambasador turnieju, Rafał Kaczmarczyk b. Reprezentant Polski, zawodnik m in. Lechii Gdańsk, Górnika Zabrze, Widzewa Łódź, Franciszek Kaszubowski – prezes Powiatowego Zrzeszenia LZS, Marzena Klein– dyrektor OSiR Starogard Gdański, Kazimierz Chyła – Wicestarosta Powiatu Starogardzkiego i Magdalena Janczak– dyrektor Biura Pomorskiego LZS. Z ich rąk wszystkie drużyny otrzymały atrakcyjne nagrody. Warto dodać, że najlepsi zawodnicy imprezy zostaną zaproszeni na oficjalne testy do Lechii Gdańsk S.A. Impreza została dofinansowana przez : Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego oraz Pomorski ZPN, Wojewodę Pomorskiego, BS Starogard Gdański, Związek Gmin Pomorskich, Urząd Miasta Starogard Gdański. Tegoroczna edycja rozgrywek „Piłkarska Kadra Czeka” została objęta patronatem honorowym przez: Marszałka Województwa Pomorskiego Mieczysława Struka, Wojewodę Pomorskiego Dariusza Drelich, Starostę Powiatu Wejherowskiego Gabrielę Lisius, Starostę Powiatu Starogardzkiego Leszka Burczyka, Prezydenta Starogardu Janusza Stankowiaka, Wójta Gminy Luzino, Jarosława Wejera oraz Radosława Michalskiego, prezesa Pomorskiego ZPN i Polski Związek Piłki Nożnej. Ambasadorami turnieju są: Rafał Kaczmarczyk, Paweł Buzała, Karol Piątek i Jacek Manuszewski, zawodnicy wywodzący się z klubów LZS oraz znany ligowy trener Marcin Kaczmarek.
Końcowa kolejność finału:
1.K.S. Beniaminek Starogard Gdański