Miło nam poinformować, że Zespół Szkolno-Przedszkolny w Redzikowie został laureatem konkursu o nagrodę Marszałka Województwa Pomorskiego w kategorii ,,Samorząd Przyjazny Seniorom-miejsce ulubione przez seniorów.

Konkurs o nagrodę Marszałka Województwa Pomorskiego ,,Pomorskie dla Seniora” wyróżnia seniorów i samorządy podejmujące szczególnie wartościowe i skuteczne inicjatywy na rzecz osób starszych. Docenia upowszechnianie i promowanie działalności seniorów w województwie pomorskim. Nagrody przyznawane są w dwóch kategoriach: Zwyczajny-Niezwyczajny Senior oraz Samorząd Przyjazny Seniorom-miejsce ulubione przez seniorów.

Zespół-Szkolno-Przedszkolny w Redzikowie reprezentujący powiat słupski znalazł się wśród 12 powiatów z województwa pomorskiego. Oficjalne uhonorowanie nastąpi podczas powiatowych uroczystości na rzecz seniorów lub z okazji organizowanych w Gdańsku Dni Seniora.