Dnia 28.07.2018 roku na boisku ORLIK w Jezierzycach rozegrano Gminny Turniej Piłki Nożnej Juniorów o Puchar Wójta Gminy Słupsk w roczniku 2008 i młodsi.

Do turnieju przystąpiły trzy zespoły. Zawody rozgrywano w sobotnie upalne popołudnie. Mecze rozgrywano systemem każdy z każdym. W pierwszym meczu zespół STAL Jezierzyce zremisował
2 : 2 z UKS "GAP" Bruskowo Wielkie, w kolejnym meczu UKS "GAP" Bruskowo Wielkie pokonał KS Bruskowo Wielkie
2 : 0. W ostatnim meczu turnieju mająca szanse na pierwsze miejsce drużyna STAL Jezierzyce uległa najmłodszej drużynie turnieju czyli KS Bruskowo Wielkie 1 : 4.  Tym samym I miejsce w turnieju przypadło drużynie UKS "GAP" Bruskowo Wielkie, II miejsce KS Bruskowo Wielkie, III miejsce STAL Jezierzyce.