facebook
youtube

Słupska Rada Seniorów i Fundacja Indygo serdecznie zapraszają  do udziału w wydarzeniu Słupskie Dni Seniora 2018 , które odbędą się w dniach 26 - 28 września 2018r.

Prezentujemy program Słupskich Dni Seniora 2018,  Wydarzenie swym patronatem objął Robert Biedroń Prezydent Miasta Słupska oraz Słupska Rada Seniorów. Hasłem przewodnim wydarzenia jest bezpieczeństwo i aktywność osób starszych.  Słupska Rada Seniorów oraz  Fundacja Indygo, przy współpracy z wieloma podmiotami realizującymi działania na rzecz osób starszych proponuje w czasie dni seniora dla każdego coś miłego. Począwszy od konferencji inauguracyjnej, w czasie której zostanie wręczona słuchaczce Słupskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku nagroda Marszałka Województwa Pomorskiego, certyfikaty kolejnym trzem podmiotom przystępującym do akcji Miejsca Przyjazne Seniorom po wykłady, prezentacje, porady, dni otwarte jednostek, gry, zabawy, konkursy, foto-budkę, pokaz tańców Kadryla i Poloneza, kino plenerowe. Nowością będzie filmik zmontowany z wypowiedzi osób starszych a przekazujących dobre rady dla wnuczków. Autor wyłonionej przez publiczność rady jako najlepszej zostanie nagrodzony. W czasie wydarzenia będzie można korzystać z wielu aktywności, z poczęstunku, będą też dystrybuowane gadżety i poradniki. Szczegóły wydarzenia zostały ujęte w programie Słupskich Dni Seniora, który dostępny jest na stronie internetowej w poniższym linku.

Szczegóły: tutaj...