Uprzejmie informujemy, że w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Słupsku ul. Sportowa 9A do 30 listopada 2018 r. przyjmowane są wnioski o świadczenie „Dobry Start”.

Świadczenie „Dobry Start” przysługuje raz w roku na rozpoczynający się rok szkolny do ukończenia 20 roku życia. Dzieci niepełnosprawne uczące się w szkole otrzymają je do ukończenia przez nie 24 roku życia.Program nie obejmuje dzieci realizujących przygotowanie przedszkolne. Nie obejmuje także studentów, uczniów szkół policealnych i uczniów szkół dla dorosłych.Świadczenie „Dobry Start” nie podlega unijnej koordynacji systemów zabezpieczenia społecznego. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Słupsku ustala prawo do świadczenia samodzielnie i nie przekazuje wniosku do wojewody!

WAŻNE ! Wniosek o świadczenie dobry start należy złożyć do 30 listopada 2018r. w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Słupsku ul. Sportowa 9A
Świadczenie „Dobry Start” nie jest uzależnione od dochodu rodziny