facebook
youtube

W dniach 1 i 2 listopada 2018roku wolontariusze ze Szkoły Podstawowej w Jezierzycach wraz z opiekunami kwestowali na rzecz słupskiego hospicjum.

Bardzo ładna, słoneczna pogoda, która sprzyjała tegorocznej zbiórce spowodowała, że ludzi na cmentarzu było więcej niż w poprzednich latach. Puszki wolontariuszy zapełniały się w bardzo szybkim tempie. Pieniądze wrzucali zarówno młodsi, jak i starsi. Piękna postawa naszych wolontariuszy, którzy jak zawsze chętnie podejmują działalność charytatywną, jest dla naszej szkoły wizytówką i znakiem, że wśród młodych ludzi są osoby, które mają wielkie serca. W tym roku opiekunami i wolontariuszami byli: p. Agnieszka Arciszewska, p. Małgorzata Świerczyńska – Gid, p. Barbara Pioch- Juchniewicz, p. Joanna Chołys – Klejment i p. Grażyna Jeleniewska oraz uczniowie: Agata Pianka, Weronika Łoś, Kinga Lenard, Agata Grędecka, Natalia Cieśla i Wiktoria Elwart.