facebook
youtube

Stowarzyszenie „Dobre Serca”, Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Słupsk i Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej zapraszają na coroczny bal integracyjny. W tym roku do zaczarowanej krainy przeniesie nas Teatru Małe Mi z Warszawy. 

Stowarzyszenie „Dobre Serca”, Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Słupsk i Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej zapraszają na coroczny bal integracyjny. W tym roku do zaczarowanej krainy przeniesie nas Teatru Małe Mi z Warszawy. "Szydełkowa Szopka Babci Klary" to opowieść o tym jak przy pomocy Włóczki i Szydełka Babcia Klara wyczarowała wszystkie postaci znane z tradycyjnej szopki. Jest tu Dzieciątko, Maria, Józef, są Trzej Królowie, Pasterze, Zwierzęta i… duuużo Aniołów. Aktorzy Teatru Małe Mi ożywiają wszystkich bohaterów, opowiadając historię znaną od ponad 2 tysięcy lat. Bal odbędzie się 02.02.2019 r. o godzinie 17:00 w Hali widowiskowo-sportowej w Jezierzycach. Po przedstawieniu do wspólnej zabawy zaprosi Fabryka Prezentów Akademia Zabawy Przygoda Lębork. Z dalekiej Laponii na wspaniałych saniach przez mroźne zaspy i śnieżne zamiecie sunie Święty Mikołaj do grzecznych dzieci. Co tchu pędzą renifery, uwijają się Śnieżynki i wesołe małe Elfy … U cha cha, u cha cha nasza zima zła !!! – to muzyczny motyw przewodni zabawy.

Aby otrzymać kupon na paczkę należy zapisać dziecko na listę uczestników w Urzędzie Gminy Słupsk lub u pracowników socjalnych Gminnego Ośrodka. Zastrzegamy sobie prawo do zmian w harmonogramie imprezy.