facebook
youtube

Wczoraj w Lądowisku Kultury w Redzikowie odbyło się noworoczne spotkanie z Kołami Gospodyń z gminy Słupsk.

Wczoraj w Lądowisku Kultury w Redzikowie odbyło się noworoczne spotkanie z Kołami Gospodyń z gminy Słupsk. Symboliczną lampką bezalkoholowego szampana powitano Nowy Rok. W spotkaniu oprócz wójta gminy Słupsk Barbary Dykier, uczestniczyła pani Ewa Jasiewicz - skarbnik gminy oraz dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej.

Pani wójt podziękowała gospodyniom za zaangażowanie w organizację ubiegłorocznej Wigilii Seniorów. Podczas spotkania rozmawiano o ustawie o kołach gospodyń wiejskich - rejestracji ich przy Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, zmianach w funduszu sołeckim, sposobach finansowania działalności kół oraz harmonogramie imprez na rok 2019.