Noworoczne spotkanie informacyjne dla klubów sportowych odbyło się w Urzędzie Gminy Słupsk. Oprócz spraw organizacyjnych związanych z planowanymi imprezami sportowymi na rok 2019, uczestnicy rozmawiali również o dotacjach na rok bieżący oraz możliwości utworzenia Rady Sportu. Pani wójt Barbara Dykier poinformowała przedstawicieli jest, iż w Urzędzie Gminy Słupsk utworzone zostało stanowisko ds. sportu, które zajmować się będzie między innymi rozliczaniem dotacji i imprez sportowych oraz organizacją wydarzeń sportowych na terenie gminy Słupsk. Informacje: Pani Ewelina Urban 59 842 84 60 wew.50.