Dziś w Urzędzie Gminy Słupsk, odbyła się pierwsza w tym roku sesja Rady Gminy. Bardzo istotnym punktem podczas tej sesji były uchwały dotyczące zmian na stanowisku skarbnika gminy. Pierwsza z uchwał dotyczyła odwołania obecnej pani Skarbnik – Ewy Jasiewicz z pełnionej funkcji z dniem 27 lutego, z powodu przejścia na emeryturę. Na stanowisko nowego skarbnika gminy została powołana pani Małgorzata Dąbrowska, która dotychczas zawodowo związana była z gminą Potęgowo. Pani Małgorzata obowiązki skarbnika Gminy Słupsk zacznie pełnić z dniem 1 marca 2019 roku. Ponad to podczas sesji sprawozdanie ze swojej działalności złożyła Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Straż Gminna.