facebook
youtube

Prawie 600 dzieci bawiło się w minioną sobotę w Jezierzycach gdzie odbył się coroczny Bal Integracyjny organizowany przez Stowarzyszenie Dobre Serca, Centrum Kultury i Bibliotekę Publiczną Gminy Słupsk oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej. W tym roku do zaczarowanej krainy najmłodszych przeniósł Teatr Małe Mi z Warszawy.

W tym roku do zaczarowanej krainy najmłodszych przeniósł Teatr Małe Mi z Warszawy. Przedstawienie pod tytułem "Szydełkowa Szopka Babci Klary" to opowieść o tym jak przy pomocy Włóczki i Szydełka Babcia Klara wyczarowała wszystkie postaci znane z tradycyjnej szopki. Jak co roku dzieci w pięknych strojach karnawałowych uczestniczyły w animacjach, a po zabawie pojawił się wyczekiwany mikołaj, a nawet trzech. W tym roku w balu uczestniczyły dzieci i młodzież z warsztatów terapii zajęciowej, przedszkolaki, dzieci ze szkół podstawowych. Na tym wydarzeniu oczywiście nie mogło zabraknąć radnych Gminy Słupsk, kierowników jednostek gminnych oraz kierownictwa Urzędu, którzy w tym roku pomagali Mikołajom, a także uczestniczyli w animacjach dla najmłodszych. W imieniu Stowarzyszenia Dobre Serca, dziękujemy wszystkim zaangażowanym osobom i instytucjom, które wsparły to piękne wydarzenie.