facebook
youtube

W dniu 02.02.2019 r odbył się jubileuszowy X bal charytatywny organizowany na rzecz Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły w Siemianicach „Edukacja na miarę czasu”. 

W dniu 02.02.2019 r odbył się jubileuszowy X bal charytatywny organizowany na rzecz Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły w Siemianicach „Edukacja na miarę czasu”. Tegoroczny bal zaszczyciła swoją obecnością rekordowa liczba 186 gości. Bilety rozeszły się w ciągu kilku dni i nie wystarczyło ich dla wszystkich zainteresowanych. Jak co roku bal uświetniły występy taneczne uczniów, licytacja oraz loteria fantowa. Najważniejszym celem balu było zebranie funduszy na doposażenie nowego skrzydła szkoły. Udało się tego dokonać dzięki licznym przyjaciołom.
Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu Szkół w Siemianicach „Edukacja na miarę czasu” jest organizacją pożytku publicznego i wszystkich, którzy chcieliby wesprzeć szkołę w Siemianicach prosimy o przekazanie nam 1% podatku (KRS 0000334242).