Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021

Już 1 kwietnia br. w całej Polsce rozpoczyna się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań, który jest OBOWIĄZKOWY dla każdego obywatela Polski.

Jak się spisać:

• Podstawowym trybem jest tzw. Samospis internetowy – formularz dostępny na stronie www.spis.gov.pl

Metody uzupełniające:

W szczególnie uzasadnionych przypadkach, kiedy osoba objęta spisem powszechnym nie może dopełnić obowiązku samospisu przez Internet, dane będą zbierane metodami:

• wywiadu telefonicznego przeprowadzanego przez rachmistrza spisowego, który wprowadza dane uzyskane od respondenta do formularza spisowego

albo

• wywiadu bezpośredniego, przeprowadzanego przez rachmistrza spisowego przy pomocy urządzenia mobilnego wyposażonego w oprogramowanie dedykowane do przeprowadzenia spisu

albo

*****************

Już 1 kwietnia zacznie się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021! Narodowy Spis powszechny Ludności i Mieszkań w 2021 r. jest przeprowadzany od 1 kwietnia 2021 roku do 30 czerwca 2021 roku

• Najważniejsze informacje:

Obowiązkową formą jest samospis internetowy. Metody uzupełniające to spis telefoniczny lub bezpośrednio przy pomocy rachmistrza spisowego

Zgodnie z ustawą o statystyce publicznej udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 jest obowiązkowy.

Dedykowana infolinia spisową: 22 279 99 99

Więcej informacji: https://spis.gov.pl/

Nabór kandydatów na rachmistrzów spisowych

Wójt Gminy Słupsk - Gminny Komisarz Spisowy w Słupsku ogłasza nabór kandydatów na rachmistrzów spisowych wykonujących czynności w ramach prac spisowych związanych z przeprowadzeniem na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej w 2021 r. spisu powszechnego NSP 2021. Więcej - tutaj...